Sobota 29. dubna 1995 Zájezd Asparn (Rakousko)
Odjezd byl domluven na šestou ráno od Dřeváku z Mladé Boleslavi. Cesta ubíhala rychle a bez problémů. Do Asparnu jsme dorazili kolem desáté hodiny. Pro prohlídku byl dán rozchod - každý si mohl prohlédnout venkovní i vnitřní expozici samostatně.
Vše prošlo důkladným rozborem, udělalo se spoustu fotografií a záběrů videokamery. Viděli jsme i pozůstatky pekárny, která jim nedávno shořela a drnová střecha se zbortila. Po skončení prohlídky většina účastníků poobědvala a vydali jsme se na cestu do Vídně. Zde byl dán také rozchod po skupinkách, aby se děti nepoztrácely.
Po prohlídce Vídně došlo i na známý Prátr plný různých atrakcí. A za nočního osvětlení to bylo velmi působivé. Do Mladé Boleslavi jsme dorazili kolem druhé hodiny noční.
Seznam účastníků: Jana Brzobohatá, Růžena Hendrychová, vašek Horák, Vašek Klain, Vlasta Klainová, Dáša Pánová, Václav Tomáš, Michal Brzobohatý, Petr Havelka, Martin Hroník, Lída Kalinová, Dana Korcová, martin Michale, David Pán, Jana Pánová, Radek Patrný, Zdeněk Patrný, Jirka Prokop, Martina Sluková, Lucka Suchardová, Radek Turko, Jaroslav Ďuriš, Martin Klain, Zdeňka Klainová, René a Jiří Kuntoš, Tomáš Pařík, Lukáš Polák, Marie Prskavcová, Tomáš Rynek, Radek Sluka, Jana Suchardová, Jakub Tomáš, Zdeňka Prokopová.Přehled akcí v roce 1995